top of page

EV100 ja KÜSK toetavad kinkide tegemist Eesti juubeli puhul

1. Lastele ja noortele suunatud algatused

Eesmärk: Lastele ja noortele suunatud üle-eestiliste uuenduslike unikaalsete projektide käivitamine ja elluviimine Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamise kestel.

Toetatakse tegevusi, mis on seotud kas looduse, liikumisharjumuste kujundamise või loovuse ja nutikuse arendamisega lastel ja noortel ning omavad neile püsivat mõju. Oodatakse uuenduslikku lähenemist, üle-eestilist haaret ja muidugi haakuvust EV100 eesmärkide ja põhiväärtustega. Kindlasti on lisaväärtuseks koostöö mitme partneriga. Toetus: Kuni 30% projekti maksumusest, toetuse summal aga ülempiiri ei ole.

Taotlejad: Vabaühendused, äriühingud kui avaliku sektori asutused, eeldusel, et projekti ei plaanita taotlejale tulu teenimise eesmärgil.

Taotluste esitamise tähtaeg on 10. aprill 2016.

1.2. EV100 sünnipäevakingitused

Kingituste all on silmas peetud kõiki selliseid tegusid, ettevõtmisi ja sündmusi, mis teevad Eesti elu paremaks ja rõõmsamaks ning loovad kindlama tuleviku lastele. Kingitusteks sobivad sellised teod, ettevõtmised, sündmused, mis teevad Eesti elu paremaks ja rõõmsamaks ning loovad kindlama tuleviku lastele. Ootame algatustelt, mis võivad olla olemuselt nii kogukondlikud, piirkondlikud, üle-eestilised kui valdkondlikud, uuenduslikku lähenemist ja muidugi haakuvust EV100 eesmärkide ja põhiväärtustega. Kindlasti on lisaväärtuseks koostöö mitme partneriga.

Toetsus: Kuni 15 000 eurot, mis võib moodustada kuni 30% projekti kogueelarvest.

Taotlejad: Vabaühendused, äriühingud kui avaliku sektori asutused.

Tähtaeg: Taotlusvoor on 2-etapiline. Idee esitamise tähtajaks on 4. aprill 2016. .Projekti taotlusvormil esitamise tähtaeg on 30. mai 2016.


Aktuaalne
Viimased postitused
Märksõnad
No tags yet.
Leia meid:
  • Facebook Classic
bottom of page