Täiskasvanuhariduse pakkujatele.

September 12, 2016

On tulemas täiendav taotlusvoor Erasmus+ täiskasvanuhariduse õpirände projektidele.Erasmus+ programmi kontekstis mõistetakse täiskasvanuhariduse all ennekõike vabahariduslikku koolitust 

 

Tähateg: 4.10.2016.

 

Taotlejad: Täiskasvanuharidust pakkuvad asutused (isiksuse arengule suunatud mitteformaalset, informaalset ja huviharidust pakkuvad ettevõtted).

 

Toetatakse tegevusi:

1) Töövarjuna tegutsemine (praktiline õppimiskogemus) teise riigi partnerorganisatsioonis eesmärgiga end koolitada, jälgides selleks vastuvõtva organisatsiooni praktikute igapäevatööd, vahetades häid tavasid, omandades oskusi ja teadmisi ning/või luues osaleva vaatlemise kaudu pikaajalisi partnerlusi.
2) Võimalus õpetada vastuvõtvas asutuses (taotleva organisatsiooni töötajad viivad läbi koolituse/seminari vastuvõtvas asutuses).

3) Töötajate koolitus (sh struktureeritud koolituskursustel osalemine) – tegevus toetab taotleva asutuse töötajate professionaalset arengut, pakkudes võimalust osaleda koolituskursusel või koolitusüritustel, minna vastuvõtvasse asutusse nt töövarjuks või vaatluspraktikale jms. Võimalik on toetust taotleda ka konverentside külastamiseks.

 

Abikõlbulikud kulud: reisi-, korraldus-, elamiskulude toetus ja erivajadusega seotud lisatoetus. 

 

Projekti kestus on 1 kuni 2 aastat. Lähetuse periood (e. välismaal viibimise periood): 2 päeva kuni 2 kuud (ei sisalda reisipäevi).

 

Täpsemalt 

 

Küsi lisa: lily@pragent.ee

 

 

Please reload

Aktuaalne

Rühmatöö järel arutelu koostööst.

"Meie rühmas oli üks tüüp, kes vaid vahtis telefoni ja ütles kohe algul välja, et tema külll ei viitsi tegeleda selle...

Kas lumehelbekesed on olemas?

November 11, 2019

1/10
Please reload

Viimased postitused
Please reload

Märksõnad
Please reload

Leia meid:
  • Facebook Classic